Kontaktujte nás: +420 775 445 662 | info@branypohony.cz
0,00 Kč

Proč nekupovat pohony v internetových obchodech

 

 Proč mi nabízíte pohon za takovou cenu? Na internetu jsem viděl ten samý a byl levnější.

Kupte si pohon na internetu, na kterém jednorázově ušetříte. Ale co dál?

 Kdo si vezme na triko montáž takového pohonu? Já Vám ho namontuji, pohon přestane fungovat a vy ho budete u mně reklamovat. Jenže já jsem pohon jen montoval, reklamovat musíte na internetu. Budete chtít uplatnit reklamaci v internetovém obchodě a  tam se Vás nejdříve budou ptát, kdo Vám pohon montoval. Pokud to bude odborná firma,  pošlou Vás uplatnit reklamaci k nim. Pokud si jej namontujete sám, vůbec se s Vámi nebudou bavit, jelikož je to stroj, který musí být instalován odbornou firmou 

 

 A kolotoč zmatků a dohadů je roztočen.  V lepším případě Vás požádají abyste pohon demontovali a poslali k nim nebo výrobci.  Budete 30 dnů bez pohonu? Vymění vám ho za nový? Opraví Vám ho? No a kdo Vám ho znovu namontuje? Odborná firma? Ale to bude zase něco stát. Ano bude, bude to stát tolik, kolik jste na začátku ušetřili.

Tohle je realita. Takhle funguje internetový prodej. Prodávají s takovými slevami, protože jsou si těchto okolností vědomi.  Prodat a ruce pryč.

 

 Proč nedělat kompromisy při výběru garážových vrat, 

vjezdových bran a pohonů

Chci vrata a bránu, ale co nejlevněji! Je to finální investice a nezbylo mi moc financi.

Tak s tímhle "sloganem" se setkávám denně.

Je ale nutné dělat kompromisy zrovna v této části stavby? Ano, máte rozhodně možnost si vybrat z nabídek spousty firem.  Neplatí zde ovšem, co je nejdražší je nejlepší, stejně jako si je potřeba na druhou stranu dávat pozor na příliš levné nabídky. Takovéto firmy nabízejí alternativy kvalitního zboží s méně kvalitním "vnitřním" obsahem (plastové převody, úchyty, ložiska s krátkou životností atd.) Levná  cenová nabídka muže mít také nějaké skryté položky, které se Vám zobrazí ve finální platbě jako vícepráce. 

Uvědomte si především, že vaše garážová vrata, či vjezdová brána jsou nejčastěji používané mechaniky vašeho domu a tudíž je potřeba mít systém, kvalitní, spolehlivý s dlouhou životností. Pak si teprve můžete říct, "nakoupil jsem levně!"

 

 

 

Přehled komentářů

    Komentáře byly uzavřeny